Hayaller Ülkesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayaller Ülkesi

AnasayfadenemeLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yanlış anlaşılan şarkı sözleri

YazarMesaj
KülFeT
ADMİNİYE
ADMİNİYE
KülFeT

Kadın Mesaj Sayısı : 201
kişisel ileti : Keşkelerle dolu SON..
ruh hali : Yanlış anlaşılan şarkı sözleri Sirit10
Tuttugun takım : Yanlış anlaşılan şarkı sözleri 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
rep puan : 100000
rep gücü : Yanlış anlaşılan şarkı sözleri Reputationpossscv3

Yanlış anlaşılan şarkı sözleri Empty
MesajKonu: Yanlış anlaşılan şarkı sözleri   Yanlış anlaşılan şarkı sözleri Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 1:11 am

bir siteden buldum şarkılar birazeski ama tanıdık gerçekten komik ama.......

Hepibörtleksuyu

imprezawrc; cinsiyet: erkek; yas: 25; il:izmir 31.01.2003

Çelik'in yeni albümündeki "dongi dongi" sarkisini ilk duydugumda "don giy,don giy,don giy" diye anlamıştım. bunu söyleyince de aile eşrafı gülmekten yerlerde sürünmüstü.

l1vertebra; cinsiyet: kadin; yas: 30; il:istanbul 03.12.2002

Sezen Aksu'nun şarkısında geçen "adaptasyonu gördün mü?" kismini, "adam kas yığını gördün mü?" diye anliyordum.

Şarkı sözlerini yanlis anlayanlari okuyunca aklima geldi. Yaşar'ın bir şarkısı var, ''ya bu gece gel, ya da gelir ecel'' diye. ben onu, '"ya bu gece gel,ya da beni becer'' anliyordum. Üstelik her dinledigimde bagira bagira da eşlik ediyordum. kimbilir insanlar hakkimda ne düsünmüstür.

Annem, "ben zaten her acinin tiryakisi olmusum" sarkisini, "ben zaten kiracinim, bir yar ki vurulmusum" diye anliyormus.

ürkekserçe; cinsiyet: kadin; yas: 28; il:istanbul 04.09.2002

canim annem yillardir sezen aksu'nun sinanay sarkisinin nakaratindaki,"müslümani, yahudisi, u-rumu" cümlesini, "gülsüm hanimi yahudiler vurmus" diye anliyormus. ah benim tontisim

solgun hayat; cinsiyet: kadin; yas: 27; il:istanbul 22.08.2002

ilkokula basladigim seneye kadar dogum günü sarkisi olan, "happy birthday to you"yu "hepibörtleksuyu" olarak söylüyordum. çok da bagira bagira söylerdim ama kimse de uyarmamisti o yaşa kadar.

küçüklügümde yildiz tilbe'nin "delikanli" sarkisi ünlü olmustu.Yazlikta kizlarla oturup bagira çagira o sarkiyi söylerdik. "hafife alma, ask vurur insana" bölümünü, "latife abla, ask vurur insana" diye söylerdim.Bir de, "latife abla kim acaba?" diye düsünürdüm. allahtan bi arkadasim uyardi da daha fazla rezil olmaktan kurtuldum.

tremay; cinsiyet: erkek; yas: 25; il:istanbul 03.08.2002

bes sene önce karisik türkçe bir kaset doldurtacaktim. o zamanki popüler sarkilardan bir liste yaptim. tarkan da yeni bir kaset çikarmisti. birkaç sarki da ondan yazdim. kasetçi kiz listeye baktiginda tarkan'in öyle bir sarkisi olmadigini söyledi. kizla tartismaya basladim. inatla o sarkinin kasetinde yer aldigini söyledim. kiz kaset kapagini gösterdi. kafam karisinca hemen salağa yattim. acayip utanmistim. meger günlerdir dinledigim sarkiyi hep yanlis isitmisim. "kir zincirlerini" yerine, "kiz incitme beni" anliyormusum.

servas; cinsiyet: erkek; yas: 28; il:istanbul 17.05.2002

murat kekilli'nin "öpem seni" sarkisinda, "için bana için döksün/oy ruhundan öpem seni" diye bir yer var. ben orayi "uylugundan öpem seni" diye anlayip ne oldugunu tam olarak ögrenmek için ansiklopediye baktim. uyluk bacagin bedene en yakin olan bölümüne deniyormis. bu yüzden murat kekilli'ye uzun bir süre sapık gözüyle bakmistim.

izel'in içinde, "hani bakar dalarsin ya" sözü geçen sarkisini yillarca, "hani makarnalar dünyasinda" diye ne anlama geldigini anlayamadan söyledim.

derinmai; cinsiyet: erkek; yas: 26; il:istanbul 25.03.2002

mustafa sandal' in bi sarkisinda "bir andaa" diye bir söz vardi (hani şu jetski yaptigi klip). ben orda, "mirandaaa" dedigini sanirdim. bunun yabanci bir kadin ismi oldugunu zannedip mustafa sandal'in gayet milletlerarasi biri oldugunu düsünerek saygi duyardim.

isola; cinsiyet: kadin; yas: 29; il:ankara 16.03.2002

teoman'in sarkisini "bir fanta kulesi üstünde" diye anlamis, ama allahtan,"bunda bir gariplik var, sorun kesin bende" deme zekasini göstermistim.

annem ise askin nur yengi'nin "ay inanmiyorum" sarkisini dinlediginde, "bu kiz ne kadar içmis ki ayilamiyormus" demisti.

stix; cinsiyet: erkek; yas: 22; il:istanbul 07.03.2002

ilkokuldayken, "ögretmenim canim benim" sarkisininin, "okut ögret ve nihayet,yurda yarar bir insan et" kismini, "okut ögret beniayet, yurdayara bi rinsane"diye söylerdim.

marazi; cinsiyet: erkek; yas: 34; il:ankara 04.11.2001

kiz arkadasim, çelik'in sarkisindaki "sen yalnizca naz yapmayi bilirsin" bölümünü, "sen yalnizca gaz yapmayi bilirsin" seklinde algilamis. Asıl komik olan ise annesine, "artik bu kadar da olmaz. bu ne biçim sarki sözü"dediginde annesi ne dese begenirsiniz: "kizim, niye kiziyorsun ki, belki sarkida sözü edilen kisi arabasiyla giderken sürekli gaza basan biridir!"

full_screen; cinsiyet: erkek; yas: 26; il:ankara 24.10.2001

siz hiç askin nur yengi'nin ''ay inanmiyorum'' sarkisini ''ayran buyrun'', yildiz tilbe'nin "delikanlim" parçasindaki "hafife alma, ask vurur insana'' kismini, ''hafize abla, ask vurur insana'' ve tarik'in, "yolumu zor bulurum" parçasindaki, ''hayat uzun, bu gidisle yolumu zor bulurum'' kismini 'kaya tuzum, bu gidisle yolumu zor bulurum'' oldugunu düsünerek dinlediniz mi? ben dinledim.

kimse_yok; cinsiyet: erkek; yas: 28; il:istanbul 08.11.2000

nükhet duru'nun "beni saran melonkoni" sarkisini küçükken aklimda "beni saran beyaz goril" diye hatirladim ve yaklasik 10-15 kasetçiye "kim söylüyor hatirlamiyorum ama 'beni saran beyaz goril' diye bir sarki ariyorum" diye sordum.
https://hayal.hareketforum.net

Yanlış anlaşılan şarkı sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» oyunculaın beğendiğiniz sözleri...
» bir şeyi siz yaptığınız halde yanlış anlaşılmasın diye ben yapmadım dediğiniz oldumuu..??
» Aslı Güngör - Uçurumlar (dolu dizgin yıllarda sölediği şarkı) tam versiyonu